Mísa s víkem
sklo fialové, jemně malované ornamenty zlatem, J. Örtel, Nový Bor, malovaná značka, 20. léta 20. století, výška 21 cm (Zí)
03.12.2016 - 14:00
CZK 16.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Mísa s víkem
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |
Položky z jiných aukcí
- Altschliffbrillant Ring mit unbehandeltem Saphir ca. 1 ct
- Brillantring mit unbehandeltem Saphir ca. 10,36 ct
- PKW "Land Rover Range Rover 3,6 TD V8 Vogue Automatik",
- Brillantring zus. ca. 2,80 ct